Temsilcilikler ve Etki Alanları

MO İstanbul 12 Şubat 2020 Çarşamba
Anadolu I Büyükkent Bölge Temsilciliği (Kadıköy)
Rıhtım Cad.İskele Sok. No:27 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 349 25 49
Faks: 0216 349 25 48
Yönetim Kurulu:
SALTIK YÜCEER BAŞKAN
EROL TÜRKMEN SEKRETER
İLKER FİŞEK SAYMAN
HALİDE TÜLAY ÖZTOPRAK ÜYE
DENİZ ALKAN ÜYE

Yedek Üyeler

Anıl Halis Akar, Türkan Akün, Cansu Can Ekşi, Hatice Yıldırım, Ayhan Özgen

Etki Alanları:
Kadıköy, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Ümraniye, Üsküdar, Sancaktepe, Dudullu OSB


Anadolu II Büyükkent Bölge Temsilciliği(Kartal)
Bağlarbaşı Mahallesi Bağdat Caddesi Kocaer Apt. No: 487/3 Maltepe, İstanbul
Tel: 0216 473 83 65 – 0216 457 50 98
Faks: 0216 457 54 08
kartal@mimarist.org

Yönetim Kurulu:

OSMAN GÜDÜ BAŞKAN
HÜSEYİN PERÇİN SEKRETER
HASAN GÜL SAYMAN
AYŞE AK ÜYE
CELAL ÇALIŞKAN ÜYE

Yedek Üyeler

Zerrin Koçhan, Menekşe Karadağ, Mehmet Gültekin Ganioğlu, Özge Çabuk Arslandoğmuş, Fatma Arık

Etki Alanları:
Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla OSB, Tuzla


Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği(Bakırköy)
Sakızağacı Mh. Şinasi Gürünlü Sk. No:21 Bakırköy, İstanbul
Tel: 0212 543 23 68
Faks: 0212 571 57 38
bakirkoy@mimarist.org

Yönetim Kurulu:

MUSTAFA FAZLIOĞLU BAŞKAN
BELGİN OFLAZOĞLU ORKUNOĞLU SEKRETER
HASAN HÜSEYİN ÇELİK SAYMAN
HÜLYA KÖK ÜYE
CEMRE ERGENÇ ÜYE

Yedek Üyeler: Tuğçe Vatansever, Okan Yılmaz, Zeynep Kara, Ayça Yazıcı Altıparmak, Turgay Yalçın

Etki Alanları:
Bakırköy, Avcılar, Bahçelievler, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Güngören, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Beylikdüzü OSB, İkitelli OSB


Yalova Temsilciliği
Rüstempaşa Mahallesi, Fatih Caddesi, Hürriyet Sokak, Selçuk Yıldız İş Merkezi, No: 28 D: 2, Yalova/Merkez
Tel: 0226 814 50 64
yalova@mimarist.org

CEVATHAN YİĞİTTÜRK BAŞKAN
ALPCAN ENES BİLGİN SEKRETER
ŞEYMANUR BENİZ SAYMAN
ÜNAL AKILLIOĞLU ÜYE
TUNCER DOĞAN ÜYE

Yedek üyeler: Arif Doğrusöz, Seher Kıran, Merve Çetinkaya, Burcu Hopancı Uz, Oya Durgun

Etki Alanları:
Yalova, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Esenköy, Kadıköy, Koru, Altınova, Kaytazdere, Subaşı, Tavşanlı, Kocadere, Koru, Teşvikiye, Çiftlikköy, Kılıç, Taşköprü, Termal


Lüleburgaz Temsilciliği
Belediye Hal Binası. K: 2 Lüleburgaz, Kırklareli
Tel: 0288 412 16 02
Faks: 0288 412 16 02
luleburgaz@mimarist.org

HÜSMEN KILINÇOĞLU BAŞKAN
HÜSEYİN GÜVEN ERCEN SEKRETER
TUNAY KANTÜRER SAYMAN
LEVENT ÇORBACI ÜYE
ESRA ÖZÜBİR ÜYE

Yedek üyeler: Tacıser Şeyma Ergüney, Reyhan Çağla Ayan, Vasfi Yurtsever, Fikret Mazlum, Çağıl Demircan

Etki Alanı:
Lüleburgaz, Ahmetbey, Büyükkarıştıran, Evrensekiz, Kırıkköy, Sakızköy, Babaeski, Alpullu, Büyükmandıra, Karahalil, Sinanlı, Pehlivanköy, Bayındırlık İl Müdürlüğü


Tekirdağ Temsilciliği
Turgut Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No:29 Tekirdağ
Tel: 0282 261 59 40
Faks: 0282 261 59 40
tekirdag@mimarist.org

FAHİR GÖKHAN TANRIÖVER BAŞKAN
OKAN TUNÇER SEKRETER
FATİH TURAN SAYMAN
SABRİ TOLGA GÜRER ÜYE
KEMAL KURUKAYA ÜYE

Yedek üyeler: Özlem Yaman, Ayşegül Adalı Filiz, Ahmet Coşkun, Raşit Öztürk, Nilgün Marmara

Etki Alanları:
Tekirdağ, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Banarlı, Barbaros, İnecik, Karacakılavuz, Kumbağ, Çerkezmüsellim,, Dambaslar, Susuzmüsellim, Şalgamlı, Muratlı


Çorlu Temsilciliği
Kemalettin Mah.Omurtak Cad.Tansuğ Apt NO:9 Kat:3  ÇORLU
Tel: 0282 653 41 50
Faks: 0282 653 41 50
Corlu@mimarist.org

YURDANUR ÖZSOY BAŞKAN
DERYA ÇALCALI SEKRETER
FATMA ÜZMEZ ARDALI SAYMAN
CEYDA ÖZCAN ÇAĞLAR ÜYE
ERKİN GÜREL ÜYE
FATMA GÜREL-İSTİFA

Yedek üyeler: Hanife Nuray Öztürk, Dilan Ağaçhanlı, Doruk Kaya, Melike Demirci

Etki Alanları:
Çorlu, Çorlu OSB, Avrupa SB, Marmaracık, Misinli, Ulaş, Velimeşe, Yenice, Marmara Ereğlisi, Sultanköy, Yeniçiftlik


Edirne Temsilciliği
Mithatpaşa Mahallesi Rasathane Sk. No: 3 Edirne
Tel: 0284 213 08 40
Faks: 0284 213 08 40
Edirne@mimarist.org

SERAP YÜKSEL BAŞKAN
TANER TUNA SEKRETER
CENK ERGÜDEN SAYMAN
ERCÜMENT TEKİN ÜYE
ENDER ÖZDEN ÜYE

Yedek üyeler: Emrah Çivici, Mehmet Tula, Anıl Yılmaz, Berfu Teker, Selma Uysal

Etki Alanları:
Edirne, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Karakasım, Sırpsındığı, Enez, Havsa, Hasköy, İpsala, Esetçe, Hacı, İbriktepe, Kocahıdır, Sultan, Yenikarpuzlu, Lalapaşa, Meriç, Küplü, Subaşı, Süleoğlu, Uzunköprü, Çöpköy, Hamidiye, Kurtbey, Kırcasalih, Yeniköy


Çerkezköy Temsilciliği
Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Atatürk Cad. Edip Sok. Belediye Meydanı Musa Doğruer İş Merkezi K.3 Çerkezköy/Tekirdağ
Tel : 0282 726 82 11
Faks : 0282 726 82 11
Cerkezkoy@mimarist.org

SİNAN MERAL BAŞKAN
YILDIRIM ÖZKUL SEKRETER
BİROL TURHAN SAYMAN

Yedek üyeler: Abdulkadir Mayda, Nilay Ercan Aygün, Serdar Aygün

Etki Alanları:
Çerkezköy, Çerkezköy OSB, Kapaklı, Karaağaç, Kızılpınar, Veliköy, Saray, Beyazköy, Büyükyoncalı


Keşan Temsilciliği
Yenice İşhanı. K:3 Keşan, Edirne
Tel: 0284 714 98 32
Faks: 0284 714 98 32
kesan@mimarist.org

HASAN SAVRANOĞLU BAŞKAN
EBRU NARCU  KABAKAN SEKRETER
IŞIL IRMAK EREL SAYMAN
SALİH VOLKAN ÇELİK ÜYE
BENHÜR FELEK ÜYE

Yedek üyeler: Benan Akıncı Özdemir, Cankat Sandıkçı, Cengiz Babacan, Berkay Kılıçoğlu, Sedat Kuru

Etki Alanları:
Keşan, Beğendik, Çamlıca, Mecidiye, Paşayiğit, Yenimuhacır, Yerlisu, Enez, İpsala, Esetçe, Hacı, İbriktepe, Kocahıdır, Sultan, Yenikarpuzlu


Şarköy Temsilcisi
Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No: 13
Tel: 0282 518 96 77
Faks: 0282 518 39 28
sarkoy@mimarist.org

Temsilci: Leyla Kurtoğlu

Etki Alanları:
Şarköy, Hoşköy, Mürefte


Kırklareli Temsilciliği
Karakaş Mah. Cumhuriyet Cad. No: 64 K: 3 Kırklareli

Tel: 0288 212 33 83
Faks : 0288 212 33 83

kirklareli@mimarist.org

SONER YELER BAŞKAN
S.LEVENT GÖZLÜKLÜ SEKRETER
CENGİZ BAĞIRAN SAYMAN
SEVİL EROĞLU KOCA ÜYE
MÜMTAZ AKIN ÜYE

Yedek üyeler: Onur Rıza Çıtak, Gamze Altuntaş Kılıç, Gözde Önce, Burcu Yıldırım, Birol Aydın

Etki Alanları:
Kırklareli, Üsküp, İnece, Kavaklı, Pınarhisar, Kaynarca, Yenice, Vize, Çakıllı, Sergen, Kıyıköy, Demirköy, İğneada, Kofcaz, Kırklareli Bayındırlık İl Müdürlüğü


Silivri Bürosu Temsilcisi: Şeniz Yılmaz

Cumhuriyet Cad. Sorucu Kardeşler İş Hanı
No:23-SİLİVRİ –İSTANBUL

0532 223 34 87
0212 728 10 66


Anadolu I Büyükkent Bölge Temsilciliği’nin (Kadıköy) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Anadolu II Büyükkent Bölge Temsilciliği’nin (Kartal) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği (Bakırköy) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Yalova Temsilciliği geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri listesi için tıklayınız…

Keşan Temsilciliği geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri listesi için tıklayınız…

MO İstanbul 12 Şubat 2020 Çarşamba