Temsilcilikler ve Etki Alanları

Yazar- MO İstanbul 12 Şubat 2020 Çarşamba
Anadolu I Büyükkent Bölge Temsilciliği (Kadıköy)
Rıhtım Cad.İskele Sok. No:27 Kadıköy, İstanbul
Tel: 0216 349 25 49
Faks: 0216 349 25 48
Yönetim Kurulu:
SALTIK YÜCEER BAŞKAN
EROL TÜRKMEN SEKRETER
İLKER FİŞEK SAYMAN
HALİDE TÜLAY ÖZTOPRAK ÜYE
DENİZ ALKAN ÜYE

Yedek Üyeler

Anıl Halis Akar, Türkan Akün, Cansu Can Ekşi, Hatice Yıldırım, Ayhan Özgen

Etki Alanları:
Kadıköy, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Ümraniye, Üsküdar, Sancaktepe, Dudullu OSB


Anadolu II Büyükkent Bölge Temsilciliği (Maltepe)

Feyzullah Mahallesi  Kartallı Sokak No.9  Maltepe/İstanbul

Tel: 0216 473 83 65 – 0216 457 50 98
Faks: 0216 457 54 08
kartal@mimarist.org

Yönetim Kurulu:

OSMAN GÜDÜ BAŞKAN
HÜSEYİN PERÇİN SEKRETER
HASAN GÜL SAYMAN
AYŞE AK ÜYE
CELAL ÇALIŞKAN ÜYE

Yedek Üyeler

Zerrin Koçhan, Menekşe Karadağ, Mehmet Gültekin Ganioğlu, Özge Çabuk Arslandoğmuş, Fatma Arık

Etki Alanları:
Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla OSB, Tuzla


Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği(Bakırköy)
Sakızağacı Mh. Şinasi Gürünlü Sk. No:21 Bakırköy, İstanbul
Tel: 0212 543 23 68
Faks: 0212 571 57 38
bakirkoy@mimarist.org

Yönetim Kurulu:

MUSTAFA FAZLIOĞLU BAŞKAN
BELGİN OFLAZOĞLU ORKUNOĞLU SEKRETER
HASAN HÜSEYİN ÇELİK SAYMAN
HÜLYA KÖK ÜYE
CEMRE ERGENÇ ÜYE

Yedek Üyeler: Tuğçe Vatansever, Okan Yılmaz, Zeynep Kara, Ayça Yazıcı Altıparmak, Turgay Yalçın

Etki Alanları:
Bakırköy, Avcılar, Bahçelievler, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenler, Esenyurt, Güngören, Küçükçekmece, Zeytinburnu, Beylikdüzü OSB, İkitelli OSB


Yalova Temsilciliği
Rüstempaşa Mahallesi, Fatih Caddesi, Hürriyet Sokak, Selçuk Yıldız İş Merkezi, No: 28 D: 2, Yalova/Merkez
Tel: 0226 814 50 64
yalova@mimarist.org

AYÇA KUT BAŞKAN
ALPCAN ENES BİLGİN SEKRETER
BERFU NUR KURNAZ SAYMAN
CEVDET TANER ÜYE
SAFA UYGUN ÜYE

Yedek üyeler: Tuba Demirci, Zeynep Keleş, Öykü Okuyan, Salih Can Akdemir, Burak Alptekin.

Etki Alanları:
Yalova, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Esenköy, Kadıköy, Koru, Altınova, Kaytazdere, Subaşı, Tavşanlı, Kocadere, Koru, Teşvikiye, Çiftlikköy, Kılıç, Taşköprü, Termal


Lüleburgaz Temsilciliği
Belediye Hal Binası. K: 2 Lüleburgaz, Kırklareli
Tel: 0288 412 16 02
Faks: 0288 412 16 02
luleburgaz@mimarist.org

HÜSMEN KILINÇOĞLU BAŞKAN
ABİDİN YILDIZ SEKRETER
LEVENT ÇORBACI SAYMAN
FİKRET MAZLUM ÜYE
ESRA ÖZÜBİR ÜYE

Yedek üyeler: Levent Saygın, Tacıser Şeyma Ergüney, Ferhat Köçer, Gökberk Meşeli, Dilber Yasemen Topaloğulları

Etki Alanı:
Lüleburgaz, Ahmetbey, Büyükkarıştıran, Evrensekiz, Kırıkköy, Sakızköy, Babaeski, Alpullu, Büyükmandıra, Karahalil, Sinanlı, Pehlivanköy, Bayındırlık İl Müdürlüğü


Tekirdağ Temsilciliği
Turgut Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No:29 Tekirdağ
Tel: 0282 261 59 40
Faks: 0282 261 59 40
tekirdag@mimarist.org

OKAN TUNÇER BAŞKAN
RAŞİT ÖZTÜRK SEKRETER
FATİH TURAN SAYMAN
SABRİ TOLGA GÜRER ÜYE
SEFA NUR ARDA ÜYE

Yedek üyeler: Hakan Sayel, Özlem Yaman, Şükrü Alper Çalışkan, Berkay Gülgezen, Nilda Arda

Etki Alanları:
Tekirdağ, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Banarlı, Barbaros, İnecik, Karacakılavuz, Kumbağ, Çerkezmüsellim,, Dambaslar, Susuzmüsellim, Şalgamlı, Muratlı


Çorlu Temsilciliği
Kemalettin Mah.Omurtak Cad.Tansuğ Apt NO:9 Kat:3  ÇORLU
Tel: 0282 653 41 50
Faks: 0282 653 41 50
Corlu@mimarist.org

YURDANUR ÖZSOY BAŞKAN
DORUK KAYA SEKRETER
ONUR CAN İBİŞ SAYMAN
FATMA ÜZMEZ ARDALI ÜYE
DİLAN AĞAÇHANLI ÜYE

Yedek üyeler: Derya Çalcalı, Abdullah Altın, Tayfun Toprak, Emine Tuğçe Asutay, Esra Fidan.

Etki Alanları:
Çorlu, Çorlu OSB, Avrupa SB, Marmaracık, Misinli, Ulaş, Velimeşe, Yenice, Marmara Ereğlisi, Sultanköy, Yeniçiftlik


Edirne Temsilciliği
Mithatpaşa Mahallesi Rasathane Sk. No: 3 Edirne
Tel: 0284 213 08 40
Faks: 0284 213 08 40
Edirne@mimarist.org

CENK ERGÜDEN BAŞKAN
TUĞBA BİLGİÇ SEKRETER
ERCÜMENT TEKİN SAYMAN
MURAT TERZİ ÜYE
ATTİLA ERGİN ÜYE

Yedek üyeler: Taner Tuna, İsmail Taşdemir, Şeyma Ekici, Damla Asan, Abdulhalim Bulut

Etki Alanları:
Edirne, Bayındırlık İl Müdürlüğü, Karakasım, Sırpsındığı, Enez, Havsa, Hasköy, İpsala, Esetçe, Hacı, İbriktepe, Kocahıdır, Sultan, Yenikarpuzlu, Lalapaşa, Meriç, Küplü, Subaşı, Süleoğlu, Uzunköprü, Çöpköy, Hamidiye, Kurtbey, Kırcasalih, Yeniköy


Çerkezköy Temsilciliği
Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Atatürk Cad. Edip Sok. Belediye Meydanı Musa Doğruer İş Merkezi K.3 Çerkezköy/Tekirdağ
Tel : 0282 726 82 11
Faks : 0282 726 82 11
Cerkezkoy@mimarist.org

SİNAN MERAL BAŞKAN
YILDIRIM ÖZKUL SEKRETER
SERDAR AYGÜN SAYMAN
BİROL TURHAN ÜYE
MEHMET EBİNÇ ÜYE

Yedek üyeler: Nilay Ercan Aygün, Eren Şen, Abdülkadir Mayda

Etki Alanları:
Çerkezköy, Çerkezköy OSB, Kapaklı, Karaağaç, Kızılpınar, Veliköy, Saray, Beyazköy, Büyükyoncalı


Keşan Temsilciliği
Yenice İşhanı. K:3 Keşan, Edirne
Tel: 0284 714 98 32
Faks: 0284 714 98 32
kesan@mimarist.org

HASAN SAVRANOĞLU BAŞKAN
NEZİHA SİMAY MERCAN SEKRETER
IŞIL IRMAK EREL SAYMAN
SALİH VOLKAN ÇELİK ÜYE
BENHÜR FELEK ÜYE

Yedek üyeler: Cengiz Babacan, Aylin Alabak, Ebru Narcu Kabakan, Cankat Sandıkçı, Benay Aydın

Etki Alanları:
Keşan, Beğendik, Çamlıca, Mecidiye, Paşayiğit, Yenimuhacır, Yerlisu, Enez, İpsala, Esetçe, Hacı, İbriktepe, Kocahıdır, Sultan, Yenikarpuzlu


Şarköy Temsilcisi
Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No: 13
Tel: 0282 518 96 77
Faks: 0282 518 39 28
sarkoy@mimarist.org

Temsilci: Leyla Kurtoğlu

Etki Alanları:
Şarköy, Hoşköy, Mürefte


Kırklareli Temsilciliği
Karakaş Mah. Cumhuriyet Cad. No: 64 K: 3 Kırklareli

Tel: 0288 212 33 83
Faks : 0288 212 33 83

kirklareli@mimarist.org

SONER YELER BAŞKAN
SÜLEYMAN LEVENT GÖZLÜKLÜ SEKRETER
İREM ELYILDIRIM SAYMAN

Yedek üyeler: Gamze Altuntaş Kılıç, Gözde Buçak Engin, Elif Oras

Etki Alanları:
Kırklareli, Üsküp, İnece, Kavaklı, Pınarhisar, Kaynarca, Yenice, Vize, Çakıllı, Sergen, Kıyıköy, Demirköy, İğneada, Kofcaz, Kırklareli Bayındırlık İl Müdürlüğü


Silivri Bürosu Temsilcisi: Şeniz Yılmaz

Piri Mehmet Paşa Mah: Şerif Sk.
Osmanoğlu İş Merkezi No:1 Kat:5/9
Silivri / İstanbul

Telefon: 0212-728 10 66
Faks: 0212-527 51 15


Anadolu I Büyükkent Bölge Temsilciliği’nin (Kadıköy) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Anadolu II Büyükkent Bölge Temsilciliği’nin (Kartal) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği (Bakırköy) geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinin listesi için tıklayınız…

Yalova Temsilciliği geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri listesi için tıklayınız…

Keşan Temsilciliği geçmiş dönem yönetim kurulu üyeleri listesi için tıklayınız…

Yazar- MO İstanbul 12 Şubat 2020 Çarşamba