Cum29Haz15:00- 18:00Günlük Atölyeler Serisi: “Mekân Anlatıları Atölyesi”15:00 - 18:00 Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği Etkinliği Gerçekleştiren: Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği Kategori:Panel-Konferans

Detaylı Bilgi

Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği, Günlük Atölyeler Serisi, talepler doğrultusunda atölyelerini üretmeye devam ediyor. Dördüncü atölyemiz, öğrenci ve yeni mezunlara yönelik “Mekân Anlatıları Atölyesi” başlığı altında gerçekleştirilecektir.

Atölyede; tasarladığınız mekânı nasıl daha iyi anlatabileceğinize odaklanacağız. Özellikle yarışmalar ve proje sunumlarında son derece önemli bir yere sahip olan paftanın özüne ineceğiz ve mekanın alternatif anlatım yollarını ele alacağız..

Atölye 29 Haziran 2018 günü 15.00-18.00 saatleri arasında Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği’nde gerçekleştirilecektir.

Katılım ücretsiz olup kontenjan sınırlıdır. Katılım için konu bölümüne “GAS ATÖLYE 4” yazıp bakirkoy@mimarist.org adresine kayıt maili atılması gerekmektedir.

Duyurular instagram sayfasından takip edilebilir.

Instagram: Günlük Atölyeler Serisi (g.a.s.arch)

Verimli bir atölye diliyoruz.

Etkinliği Gerçekleştiren

Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği

Tarih

29:Haziran 2018, Cuma - 15:00 - 29:Haziran 2018, Cuma - 18:00

Yer

Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği