Menekşe Kibrit Fabrikası ve Yakın Çevresi Yeniden Canlandırma Ulusal Öğrenci Mimari Fikir Projesi Yarışması Sonuçlandı

MO İstanbul 10 Aralık 2018 Pazartesi

Önemli Not: Yarışmanın Ödül töreni, kolokyum ve sergi açılışı, 21.12.2018 Cuma günü saat 18.30’da Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nda gerçekleştirilecektir.

Jüri raporu için buraya tıklayabilirsiniz…

1.Ödül Ceren Pehlivan (Uludağ Üniversitesi)

 

2.Ödül Ufuk Şencanlı (Yıldız Teknik Üniversitesi), Sena Şeyma Can (Yıldız Teknik Üniversitesi)

 

3.Ödül İlknur İnaç (Dicle Üniversitesi)

 

Eşdeğer Mansiyon Halil Soysal Cirit (Yıldız Teknik Üniversitesi)

 

Eşdeğer Mansiyon Saffet İlkay Kaya (Yıldız Teknik Üniversitesi), Mehmet Kaymaz (Yıldız Teknik Üniversitesi)

 

Eşdeğer Mansiyon Gülşah Güneş (Sakarya Üniversitesi), Burak Bozkurt (Sakarya Üniversitesi), Sümeyye Karakaya (Sakarya Üniversitesi)

 

Eşdeğer Mansiyon Abdullah Çelik (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi), Baran Göktepe (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi), Emre Metin (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)

 

Eşdeğer Mansiyon Delal Demirtaş (Yıldız Teknik Üniversitesi), Peker Ayan (Yıldız Teknik Üniversitesi), Simay Çağ (Yıldız Teknik Üniversitesi)

 

Teşvik Ödülü Ayşenur Şekerci (Yıldız Teknik Üniversitesi), Enver Kandemir (Yıldız Teknik Üniversitesi)

 

Teşvik Ödülü Melis Nur Yiğit (Özyeğin Üniversitesi), Barış Bayar (Özyeğin Üniversitesi)

 

Teşvik Ödülü İrem Üzüm (Yıldız Teknik Üniversitesi), Dilan Özden Karakaş (Yıldız Teknik Üniversitesi), Ebru Avcı (Yıldız Teknik Üniversitesi)

 

Teşvik Ödülü Gökhan Yıldız (Pamukkale Üniversitesi), Yeşim Akbulak (Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi)

 

Teşvik Ödülü Betül Tirli (İstanbul Kültür Üniversitesi), Gizem Temiz (İstanbul Kültür Üniversitesi)

 

Teşvik Ödülü Fulya Kuşbabalı (İstanbul Ticaret Üniversitesi), Ömer Altuğ Gönülal (İstanbul Ticaret Üniversitesi)

 

 

 

 

MO İstanbul 10 Aralık 2018 Pazartesi

Etkinlikler

Prş7Mar - 27Mar 719:00Mar 27Sami'nin Penceresi Sergisi / C. Sami Yılmaztürk Anısına…19:00 - 20:00 (27) TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Kategori:Sergiler

Cts23Mar16:00- 18:00Mimarlar Deneyimlerini Paylaşıyor- Cumartesi Buluşmaları: Refael Avidor ve Mete Göktuğ16:00 - 18:00 TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Kategori:Panel-Konferans

Çrş17Nis - 20Nis 1710:00Nis 20International Civil Engineering and Architectural Conference (ICEARC’19)10:00 - 18:00 (20) Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür MerkeziKategori:Diğer Etkinlikler

Çrş24Nis - 26Nis 2410:00Nis 267. Uluslararası Dünya Yapı Kongresi Geçmişten Geleceğe: Mimarlık ve Yapı10:00 - 17:00 (26) İstanbulKategori:Diğer Etkinlikler

Prş2May - 4May 210:00May 4Uluslararası Katılımlı 10. Beton Kongresi10:00 - 18:00 (4) BAOB Yerleşkesi Etkinliği Gerçekleştiren: İnşaat Mühendisleri Odası Kategori:Diğer Etkinlikler