Çrş9Kas19:00- 21:00Sunum: “Asma Germe Sistemler”19:00 - 21:00 TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Kategori:Panel-Konferans

Detaylı Bilgi

Konuşmacı: Cüneyt Ayvaz

Tarih ve saat: 9 Kasım 2022 Çarşamba, 19.00

Yer: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, Karaköy Binası

Cüneyt Ayvaz, 9 Kasım Çarşamba günü gerçekleştireceği sunumu aracılığıyla “Asma Germe Membran Mimarisi” hakkında, meslektaşlarımıza ve sektör paydaşlarına bilgilendirmede bulunacak.  Sistem hakkında genel bilgi ile birlikte profesyonel olarak bu sistemleri projelerinde kullanmak isteyen meslektaşlarımızın dikkat etmesi gereken önemli noktalar ve bilgiler, örnek proje fotoğrafları üzerinden anlatılacak.

Ayvaz bu sunumuyla, asma-germe sistemlerin çadır-branda sektörü ile karıştırılması sebebiyle oluşan bilgi kirliliğini temizlemeye çalışacak.

Sunumun ardından yapılacak olan soru-cevap kısmında Ayvaz merak edilenleri yanıtlayacak.

Cüneyt Ayvaz Hakkında

Cüneyt Ayvaz, 1981 yılında Bulgaristan’ın Razgrad kentinde doğdu. 2004 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü üstün bir başarı ile ikincilikle bitirdi. Ardından aynı okulda yüksek lisansını da tamamladıktan sonra Viyana Teknik Üniversitesi’nde “Dipl.-Ing.” unvanını aldı.

Viyana Teknik Üniversitesi’ndeki yüksek lisans eğitimi sırasında “Asma Germe Membran Mimarisi” ile tanışarak akademik etkinliklerde bulundu. Buradan gelen teknik bilgi birikimini mimari tasarım ile yoğurarak yurt içi ve yurt dışında birçok projeye imza attı.

Etkinliği Gerçekleştiren

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Tarih

9:Kasım 2022, Çarşamba - 19:00 - 9:Kasım 2022, Çarşamba - 21:00

Yer

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Caddesi, No:31 Karaköy