Cts19Kas16:00- 18:00“Mimarlar Deneyimlerini Paylaşıyor” – Cumartesi Buluşmaları: Tuna Han Koç16:00 - 18:00 TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Kategori:Panel-Konferans

Detaylı Bilgi

Meslektaşlarımızın, mesleki birikimlerini ve deneyimlerini paylaştığı “Mimarlar Deneyimlerini Paylaşıyor- Cumartesi Buluşmaları” başlıklı söyleşilerimiz devam ediyor. Tuna Han Koç’un konuk olacağı söyleşi, 19 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 16.00’da TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nda gerçekleşecek.

Tuna Han Koç Hakkında

KTÜ Mimarlık Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu. Çalışmalarını 2011-2015 yılları arasında kurucularından olduğu Kolektif Mimarlar’da sürdürmüştür. 2015 yılında Zeynep Altınbaşlı ile birlikte Rasa Stüdyo’yu kurmuştur. Çalışmalarını Rasa Stüdyo bünyesinde sürdürmektedir. Meslek hayatı boyunca birçok ulusal ve uluslararası mimari proje yarışmasında ödüller kazanmıştır ve jüri üyeliği yapmıştır. Lüleburgaz Otobüs Terminali ve Türkan Şoray Kültür Merkezi binaları ile iki defa Turgut Cansever Ulusal Mimarlık Ödülü kazanmıştır. Projeleri birçok farklı sergi ve seçkilerde sergilenmiştir.

Profesyonel çalışmalarına ek olarak Kocaeli Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve AURA İstanbul gibi birçok okulda ve eğitim programında atölye yürütücülüğü yapmıştır. Özyeğin Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde stüdyo yürütücülüğüne devam etmektedir.

 

Etkinliği Gerçekleştiren

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Tarih

19:Kasım 2022, Cumartesi - 16:00 - 19:Kasım 2022, Cumartesi - 18:00

Yer

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Caddesi, No:31 Karaköy