Cum2Eyl - 29Eyl 220:00Eyl 29Adalet İçin Sanat Atölyeleri Sergisi Açılıyor: “İZ”20:00 - 20:00 (29) TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ile Adalet İçin Sanat Atölyeleri Kategori:Sergiler

Detaylı Bilgi

Adalet İçin Sanat Atölyeleri tarafından hazırlanan “İZ” isimli grup sergisi, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi’nin katkılarıyla 2 Eylül’de açılıyor.

Kültürel miras ve geleceğin kentlerinin inşası konularının yoğun olarak tartışıldığı bir ortamda, kent planlamasının ana unsurları olan mimarlar, mühendisler ve şehir plancıları ile öğrenciler ve sanatçılar arasında bir köprü kurma amacı taşıyan bir dizi etkinliğin ilki olma özelliği taşıyan sergiye, Suat Akdemir, Erim Bayrı, Zeynep Dilek Çetiner, Mehmet Çetiner, Kader Genç, Cemil Güntepe, Horasan, Temur Köran, Necdet Kutlucan, Zeynep Özdemir, Coşkun Sami, Ahmet Sarı, Şevket Sönmez ve Emin Turan katılıyor.

Kent sakinlerinin bir dayanışma ruhu içinde bir araya gelerek, sinemadan edebiyata geniş bir yelpazede, alanında uzmanlaşmış kişilerin danışmanlığında düzenlenecek atölye, söyleşi ve panellerden oluşan etkinlikler yıl boyu sürecek.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nın giriş katında bulunan sergi salonunda bugün saat 20’de ziyarete açılacak olan sergi kapsamında 6 Eylül 2022 Salı günü bir basın açıklaması gerçekleştirilecek.  Sergi, 29 Eylül tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Adalet İçin Sanat Atölyeleri

Görseller: Temur Köran, Horasan, Şevket Sönmez

Etkinliği Gerçekleştiren

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ile Adalet İçin Sanat Atölyeleri

Tarih

2:Eylül 2022, Cuma - 20:00 - 29:Eylül 2022, Perşembe - 20:00

Yer

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Caddesi, No:31 Karaköy