“B.E.N. Bakırköy: Bakırköy Etkinlik Noktası” Yarışması Sonuçlandı

MO İstanbul 2 Mayıs 2017 Salı

“B.E.N. Bakırköy: Bakırköy Etkinlik Noktası”

Ulusal Öğrenci Mimari Fikir Projesi Yarışması Ödülleri

Jüri raporu için tıklayınız…

1.Ödül

 

Şerif Kaan Kutluer (YTÜ), Mert Özgür (YTÜ), Mehmet Sünbül (YTÜ), Sergen Harman (YTÜ)
2.Ödül

 

Baran Aybars (İTÜ), Didem Tızman (İTÜ), Tolga Berker (İTÜ)
3.Ödül

 

Nurettin Şatır (YTÜ), Ece Çaktı (YTÜ)
Eşdeğer Mansiyon

 

Ahmet Can Karakadılar (ODTÜ), Büşra Öner (ODTÜ), Dersu Değer (ODTÜ), Melih Gündüz (ODTÜ)
Eşdeğer Mansiyon

 

Muhammed Malik Doğan (Necmettin Erbakan Üniversitesi), Mehmet Kaçar (Necmettin Erbakan Üniversitesi), Numan Ebubekir Yüksel (Necmettin Erbakan Üniversitesi),Süheyl Dinler (Necmettin Erbakan Üniversitesi)
Eşdeğer Mansiyon

 

Halil Soysal Cirit (YTÜ), Şimal Avcı (YTÜ)
Eşdeğer Mansiyon

 

Onur Ertürk (Dokuz Eylül Üniversitesi),
Eşdeğer Mansiyon

 

Semin Erdem (İTÜ), Elif Çivici (İTÜ), Ozan Şen (İTÜ), Zeynep Küheylan (İTÜ)
Teşvik Ödülü

 

Erkin Yaşar Çerik (İTÜ), Şeyda Ulusal (İTÜ)
Teşvik Ödülü

 

Burak Güzel (Dokuz Eylül Üniversitesi), Ahmet Barış (Dokuz Eylül Üniversitesi), Osman Can Bagatır (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Teşvik Ödülü

 

Büşra Sarı (Sakarya Üniversitesi), Gülşah Güneş (Sakarya Üniversitesi), Süleyman Sayim Pamuk (Sakarya Üniversitesi), Selman Kahveci (Sakarya Üniversitesi),İhsan Samed Kökeli (Sakarya Üniversitesi)
Teşvik Ödülü

 

Ferhat İbrahimoğlu (YTÜ)
Teşvik Ödülü

 

Sinan Şamil Meriç (YTÜ), Fatih Yavaşi (YTÜ), Mehmet Koyuncu (YTÜ)
Teşvik Ödülü

 

Melis Keskin (Özyeğin Üniversitesi), Gizem Temiz (İstanbul Kültür Üniversitesi), Süheyla Nilgün Çelik (YTÜ)
Teşvik Ödülü

 

İrem Eke (MSGSÜ), Safa Hilmi Aktaş (Yeditepe Üniversitesi)
Teşvik Ödülü

 

Gökçe Çakır (Dokuz Eylül Üniversitesi), Tuğçe Kiraz (Dokuz Eylül Üniversitesi), Handenur Aksu (Dokuz Eylül Üniversitesi)
MO İstanbul 2 Mayıs 2017 Salı

Etkinlikler

Pzt1Eki - 2719:00Eki 27- 19:00Mimarlık ve Kent Şenliği XIV / 1- 27 Ekim 201819:00 - 19:00 (27) TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent ŞubesiKategori:Film Gösterimleri,Panel-Konferans,Sergiler

Cum19Eki08:00- 21:30Yarışma-Konferans: Archısectıons Yeşil & Mavi Uluslararası Proje Yarışması - Uluslararası Ekolojik Kentleşme ve Mimari Konferansı08:00 - 21:30 Çırağan Palas KempinskiKategori:Panel-Konferans

Cts20Eki16:00- 18:00Ayın Konuğu, Bahadır Özgür: “Krizin Tetikçisi: İnşaat”16:00 - 18:00 TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent ŞubesiKategori:Panel-Konferans

Prş22Kas - 23Kas 2210:00Kas 23Bahçeşehir Üniversitesi CAUMME- PAUMME Konferansı10:00 - 18:00 (23) Kategori:Diğer Etkinlikler

Prş6Ara - 8Ara 609:00Ara 84. Ulusal Yapı Kongresi ve Sergisi09:00 - 18:00 (8) Kategori:Panel-Konferans,Sergiler

Çrş19Ara - 20Ara 1910:00Ara 20“Değerli ve Yarı Değerli Taşlar” Çalıştayı10:00 - 19:00 (20) İstanbul Ticaret ÜniversitesiKategori:Diğer Etkinlikler