48 Saat Öğrenci Fikir Yarışması Sonuçları Yayımlandı

MO İstanbul 24 Nisan 2018 Salı

Rapora ulaşmak için tıklayın…

EŞDEĞER ÖDÜL

14752 RUMUZLU PROJE

EKİP

AYŞENUR YÜKSEL – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ERKUT AYGIN – ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ

 

EŞDEĞER ÖDÜL

18402 RUMUZLU PROJE

EKİP

MERVE YUMUK – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BİRCE TÜLBEZ – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

EŞDEĞER ÖDÜL

57149 RUMUZLU PROJE

EKİP

HALİL SOYSAL CİRİT- YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

ŞİMAL AVCI- YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

50486 RUMUZLU PROJE

EKİP

CANSU ÖZDEMİR – YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

EZGİ ÖZKOÇ – YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

17428 RUMUZLU PROJE

EKİP

DENİZ TUTUCU – İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

GÖRKEN SEMERSATAN – İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

 

MANSİYON

19264 RUMUZLU PROJE

EKİP

BÜŞRA KOÇ – DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

24682 RUMUZLU PROJE

EKİP

ALPER TURAN – İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

DORUK KAYALI- İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

25841 RUMUZLU PROJE

EKİP

BAŞAK SARAL – MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

SENA KİREMİTÇİ – MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

SİBEL ÖKSÜZ – MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

26198 RUMUZLU PROJE

EKİP

EMRE TAŞ – ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

TÜLAY HASPULAT – ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

37165 RUMUZLU PROJE

EKİP

GÖZDE AKGÜN – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FERHAT İBRAHİMOĞLU – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

EZGİ ÇEBİ – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

AYBALA EDA KEMALOĞLU – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

73850 RUMUZLU PROJE

EKİP

DİDEM NUR KURT – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FATİH ENDEZ- YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MUHAMMED YILMAZ – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

SAFFET İLKAY KAYA – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

74283 RUMUZLU PROJE

EKİP

TUNCAY GÜNER – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

KÜBRA SACHIKO ARAS – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MEHMET KAYMAZ – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

85631 RUMUZLU PROJE

EKİP

GÜLÜMSER ÇİFÇİ – DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

ZANA ÜSTA – DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

 

MANSİYON

R-96048 RUMUZLU PROJE

EKİP

ELÇİN ÇANGA – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MUHAMMED TALHA DEĞER – YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MO İstanbul 24 Nisan 2018 Salı

Etkinlikler

Cum18Oca - 15ŞubOca 1814:00Şub 15“Köyde Mimari Doğu Karadeniz” Sergisi(Ocak 18) 14:00 - (Şubat 15) 18:00 Kategori:Diğer Etkinlikler

Çrş23Oca - 15ŞubOca 2317:30Şub 15MSGSÜ Mimarlık Bölümü 2018-2019 Güz Dönemi Diploma Projeleri Sergisi(Ocak 23) 17:30 - (Şubat 15) 07:42 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimar Sinan SalonuKategori:Diğer Etkinlikler

Cum15Şub19:00- 20:00Bilgilendirme Toplantısı: “DEPREME DAYANIKLI YAPI TASARIMI VE TÜRKİYE BİNA DEPREM YÖNETMELİĞİ (2018)”19:00 - 20:00 MİMARLAR ODASI İSTANBUL BÜYÜKKENT ŞUBESİ ANADOLU 1. BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ TOPLANTI SALONUKategori:Diğer Etkinlikler

Çrş17Nis - 20Nis 1710:00Nis 20International Civil Engineering and Architectural Conference (ICEARC’19)10:00 - 18:00 (20) Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür MerkeziKategori:Diğer Etkinlikler

Çrş24Nis - 26Nis 2410:00Nis 267. Uluslararası Dünya Yapı Kongresi Geçmişten Geleceğe: Mimarlık ve Yapı10:00 - 17:00 (26) İstanbulKategori:Diğer Etkinlikler