2017-2018 Öğretim Yılı Üniversite/Şube Öğrenci Temsilcileri

MO İstanbul 10 Kasım 2017 Cuma

Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi 2017-2018 Dönemi Üniversite Öğrenci Temsilcileri:

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
Hikmet Demir (Asıl)
Serkan Karabük (Yedek)

FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ
S. Dilara Karasakız (Asıl)

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ
Abuzer Yıldırım (Asıl)
Ali Osman Aslan (Yedek)

IŞIK ÜNİVERSİTESİ
K. İlayda Tuvan (Asıl)
İlayda Cömert (Yedek)

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
İsmail Hakkı Oğan (Asıl)
Ali Tezcan (Yedek)

İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ
Metin Erişmiş (Asıl)

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
Emirhan Akbulut (Asıl)
Hasan Meteertem (Yedek)

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
Orhan Şener (Asıl)
Zeynep Alpsoy (Yedek)

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Pınar Işık (Asıl)
Cemre Karakurt (Yedek)

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Zeynep Gökçen (Asıl)
Gizem Akay (Yedek)

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ
Tuvana Kankallı (Asıl)
Ece İrgin (Yedek)

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ
Hatice Atıcı (Asıl)
Berfin Dilara Baş (Yedek)

OKAN ÜNİVERİTESİ
Tolga Akyürek (Asıl)
İ. Emre Erkek (Yedek)

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ
Mehmet Aydın (Asıl)

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Nida Kaya (Asıl)
Cengizhan Velioğlu (Yedek)

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ
Muhammed Yusuf Mavuş (Asıl)

MO İstanbul 10 Kasım 2017 Cuma

Etkinlikler

Cts25Kas - 26Kas 2510:00Kas 26TMMOB 5. Kadın Kurultayı10:00 - 18:00 (26) İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk SalonuKategori:Diğer Etkinlikler

Cts25Kas10:00- 19:00Göç, Kentleşme ve Mimarlık10:00 - 19:00 Şehit Kamil Belediyesi Kültür ve Kongre MerkeziKategori:Panel-Konferans

Cum1Ara - 3Oca10:00Oca 3- 18:00TMMOB IV.İSTANBUL KENT SEMPOZYUMU10:00 - (Ocak 3) 18:00 Harbiye Askeri MüzesiKategori:Panel-Konferans

Prş7Ara10:00- 18:003 Sergi 2 Şehir: Gelecek Vizyonu Üzerinden İstanbul ve Atina’ya Bakışlar10:00 - 18:00 İ.T.Ü. Taşkışla Mimarlık FakültesiKategori:Diğer Etkinlikler

Cum22Ara - 23Ara 2210:00Ara 23TMMOB Mühendislik, Mimarlık ve Şehir Plancılığı Eğitimi Sempozyumu10:00 - 19:00 (23) İnşaat Mühendisleri Odası Teoman Öztürk SalonuKategori:Panel-Konferans