2018-2019 Öğretim Yılı Üniversite/Şube Öğrenci Temsilcileri

MO İstanbul 10 Kasım 2017 Cuma

Üniversite Öğrenci Temsilcileri:

Elvan Yiğit (Asıl- Arel Üniversitesi)

Hikmet Demir (Asıl- Beykent Üniversitesi)

Eda Yaşa (Asıl- Bilgi Üniversitesi)

Ezgi Şen (Asıl- Doğuş Üniversitesi)

Muhammed Yusuf Mavuş (Asıl- Edirne Üniversitesi/ Edirne Temsilcilik)

Kübra İlayda Turan (Asıl- FMV Işık Üniversitesi)

İlayda Cömert (Yedek- FMV Işık Üniversitesi)

Damla Gün (Asıl- Gedik Üniversitesi)

Meryem Nur Şen (Asıl- Haliç Üniversitesi)

Osman Çaputçu (Asıl- İstanbul Aydın Üniversitesi)

Gökçe Yılmaz (Asıl- İstanbul Teknik Üniversitesi)

Sibel Baydil (Yedek- İstanbul Teknik Üniversitesi)

Zeynep Gökçen (Asıl- Kırklareli Üniversitesi/ Kırklareli Temsilcilik)

İbrahim Genç (Yedek- Kırklareli Üniversitesi/ Kırklareli Temsilcilik)

Cankaan Çelik (Asıl- Maltepe Üniversitesi)

Selin Ağıç (Asıl- Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)

Demet Coşkun (Yedek- Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi)

Bilge Soybir (Asıl- Namık Kemal Üniversitesi/ Tekirdağ Temsilcilik)

Büşra Yaba (Yedek- Namık Kemal Üniversitesi/ Tekirdağ Temsilcilik)

Ferhat Öz (Asıl- Nişantaşı Üniversitesi)

Eyyüp Ensar Barut (Yedek- Nişantaşı Üniversitesi)

Hazal Ebru Çetin (Asıl- Okan Üniversitesi)

Melisa Gürdal (Asıl- Özyeğin Üniversitesi)

Mehmet Aydın (Yedek- Özyeğin Üniversitesi)

Sayit Alper Zini (Asıl- Yeditepe Üniversitesi)

Nida Kaya (Asıl- Yıldız Teknik Üniversitesi)

 

 

 

MO İstanbul 10 Kasım 2017 Cuma

Etkinlikler

Sal9Nis - 24Nis 919:00Nis 24Bauhaus Mimarisi Sergisi19:00 - 19:00 (24) TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ve Goethe Enstitüsü Kategori:Sergiler

Çrş17Nis - 20Nis 1710:00Nis 20International Civil Engineering and Architectural Conference (ICEARC’19)10:00 - 18:00 (20) Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür MerkeziKategori:Diğer Etkinlikler

Cts20Nis16:00- 18:00Mimarlar Deneyimlerini Paylaşıyor-Cumartesi Buluşmaları: Simla Sunay16:00 - 18:00 TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Kategori:Panel-Konferans

Prş2May - 4May 210:00May 4Uluslararası Katılımlı 10. Beton Kongresi10:00 - 18:00 (4) BAOB Yerleşkesi Etkinliği Gerçekleştiren: İnşaat Mühendisleri Odası Kategori:Diğer Etkinlikler

Cts4May10:00- 18:00Geleneksel Taşkışla Günü/201910:00 - 18:00 İ.T.Ü. Taşkışla Etkinliği Gerçekleştiren: İ.T.Ü. Taşkışla Eğitim ve Kültür Derneği Kategori:Diğer Etkinlikler

Çrş19Haz - 20Haz 1910:00Haz 20DESIGN TODAY SAVE FUTURE10:00 - 18:00 (20) Kartal Conference HallKategori:Diğer Etkinlikler