SMGM E-Seminerleri Devam Ediyor: ‘Pandemi Günlerinde Kültürel ve Doğal Mirasın İzlenmesi – Nezih Başgelen ile Söyleşi

Yazar- MO İstanbul 23 Haziran 2020 Salı

Değerli meslektaşlarımız,

Yaşanan salgın sürecinde meslektaşlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlamak ve mimarlık meslek pratiklerine dair tartışmalarımızı sürdürebilmek adına TMMOB Mimarlar Odası Sürekli Mesleki Gelişim Merkezi olarak kurguladığımız e-seminer programları “Korumada Güncel Konular” konusu ile devam ediyor.

Dizinin ikinci etkinliği olan “Pandemi Günlerinde Kültürel ve Doğal Mirasın İzlenmesi- Nezih Başgelen ile Söyleşi” konulu seminer, Nezih Başgelen katılımı ve Zeynep Eres moderatörlüğü ile 29 Haziran 2020 Pazartesi, 16.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Söyleşiye kayıt yaptırmak için detayları aşağıda bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.

Zoom kayıt bağlantısı:
https://bit.ly/3hS6Pkn

YouTube canlı yayın bağlantısı:
https://bit.ly/2V6XiMI

Detaylı bilgi için:
https://bit.ly/2YSRJSQ

Bilgisayarınıza veya akıllı telefonunuza Zoom uygulamasını indirdikten sonra, belirtilen bağlantı aracılığı ile etkinliğe kayıt yaptırabilirsiniz. Katılım 100 kişi ile sınırlıdır. Etkinlik Zoom’da yayın saatinden 15 dakika önce açılacak, Zoom’a giriş yapan ilk yüz kişiye onay verilecektir.
UYARI: Etkinliğin Mimarlar Odası sicil kaydının yapılabilmesi için Zoom ile yayına canlı katılan üyelerimizin sicil numaralarını belirtmeleri gerekmektedir.

Zoom üzerinden bağlanamayanlar için yayın Youtube bağlantısı aracılığı ile canlı olarak takip edilebilecektir.

Saygılarımızla,
TMMOB Mimarlar Odası Sürekli Mesleki Gelişim Merkezi

Yazar- MO İstanbul 23 Haziran 2020 Salı