Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Bölge Temsilcilikleri ve Birim Yönetim Kurulları Görev Dağılımı Yapıldı

MO İstanbul 24 Ocak 2020 Cuma

Anadolu 1.Büyükkent Bölge Temsilciliği (Kadıköy)

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu 1.Büyükkent Bölge Temsilciliği 16.Dönem Olağan Genel Kurulu 12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Genel kurulda geçmiş dönem çalışmaları üzerine değerlendirmeler yapılarak yeni döneme ilişkin öneriler tartışıldı.

Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri arasında 24 Ocak 2020 tarihinde yapılan değerlendirme sonucunda görev bölümünün aşağıdaki şekilde yapılmasına oybirliği ile karar verildi.

SALTIK YÜCEER BAŞKAN
EROL TÜRKMEN SEKRETER
İLKER FİŞEK SAYMAN
HALİDE TÜLAY ÖZTOPRAK ÜYE
DENİZ ALKAN ÜYE

 

Yedek Üyeler

Anıl Halis Akar, Türkan Akün, Cansu Can Ekşi, Hatice Yıldırım, Ayhan Özgen

 

Anadolu 2. Büyükkent Bölge Temsilciliği (Kartal)

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Anadolu 2. Büyükkent Bölge Temsilciliği 16. Olağan Genel Kurulu 12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Genel kurulda geçmiş dönem çalışmaları üzerine değerlendirmeler yapılarak yeni döneme ilişkin öneriler tartışıldı.

Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda görev bölümünün aşağıdaki şekilde yapılmasına oybirliği ile karar verildi.

OSMAN GÜDÜ BAŞKAN
HÜSEYİN PERÇİN SEKRETER
HASAN GÜL SAYMAN
AYŞE AK ÜYE
CELAL ÇALIŞKAN ÜYE

 

Yedek Üyeler

Zerrin Koçhan, Menekşe Karadağ, Mehmet Gültekin Ganioğlu, Özge Çabuk Arslandoğmuş, Fatma Arık

 

Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği (Bakırköy)

Mimarlar Odası Trakya Büyükkent Bölge Temsilciliği 16. Dönem Olağan Genel Kurulu 12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri arasında 20 Ocak 2020 tarihinde yapılan değerlendirme sonucunda görev bölümünün aşağıdaki şekilde yapılmasına oybirliği ile karar verildi.

MUSTAFA FAZLIOĞLU BAŞKAN
BELGİN OFLAZOĞLU ORKUNOĞLU SEKRETER
HASAN HÜSEYİN ÇELİK SAYMAN
HÜLYA KÖK ÜYE
CEMRE ERGENÇ ÜYE

Yedek Üyeler: Tuğçe Vatansever, Okan Yılmaz, Zeynep Kara, Ayça Yazıcı Altıparmak, Turgay Yalçın


Birim Yönetim Kurulları Listesi

Mimarlar Odası Edirne Temsilciliği 16. Dönem/23 Kasım 2019

SERAP YÜKSEL BAŞKAN
TANER TUNA SEKRETER
CENK ERGÜDEN SAYMAN
ERCÜMENT TEKİN ÜYE
ENDER ÖZDEN ÜYE

Yedek üyeler: Emrah Çivici, Mehmet Tula, Anıl Yılmaz, Berfu Teker, Selma Uysal

Mimarlar Odası Çorlu Temsilciliği 17. Dönem/23 Kasım 2019

YURDANUR ÖZSOY BAŞKAN
DERYA ÇALCALI SEKRETER
FATMA ÜZMEZ ARDALI SAYMAN
CEYDA ÖZCAN ÇAĞLAR ÜYE
ERKİN GÜREL ÜYE
FATMA GÜREL-İSTİFA

Yedek üyeler: Hanife Nuray Öztürk, Dilan Ağaçhanlı, Doruk Kaya, Melike Demirci

Mimarlar Odası Yalova Temsilciliği 17. Dönem/23 Kasım 2019

CEVATHAN YİĞİTTÜRK BAŞKAN
ALPCAN ENES BİLGİN SEKRETER
ŞEYMANUR BENİZ SAYMAN
ÜNAL AKILLIOĞLU ÜYE
TUNCER DOĞAN ÜYE

Yedek üyeler: Arif Doğrusöz, Seher Kıran, Merve Çetinkaya, Burcu Hopancı Uz, Oya Durgun

Mimarlar Odası Tekirdağ Temsilciliği 16. Dönem/23 Kasım 2019

FAHİR GÖKHAN TANRIÖVER BAŞKAN
OKAN TUNÇER SEKRETER
FATİH TURAN SAYMAN
SABRİ TOLGA GÜRER ÜYE
KEMAL KURUKAYA ÜYE

Yedek üyeler: Özlem Yaman, Ayşegül Adalı Filiz, Ahmet Coşkun, Raşit Öztürk, Nilgün Marmara

Mimarlar Odası Keşan Temsilciliği 9. Dönem/23 Kasım 2019

HASAN SAVRANOĞLU BAŞKAN
EBRU NARCU  KABAKAN SEKRETER
IŞIL IRMAK EREL SAYMAN
SALİH VOLKAN ÇELİK ÜYE
BENHÜR FELEK ÜYE

Yedek üyeler: Benan Akıncı Özdemir, Cankat Sandıkçı, Cengiz Babacan, Berkay Kılıçoğlu, Sedat Kuru

Mimarlar Odası Kırklareli Temsilciliği 8. Dönem/23 Kasım 2019

SONER YELER BAŞKAN
S.LEVENT GÖZLÜKLÜ SEKRETER
CENGİZ BAĞIRAN SAYMAN
SEVİL EROĞLU KOCA ÜYE
MÜMTAZ AKIN ÜYE

Yedek üyeler: Onur Rıza Çıtak, Gamze Altuntaş Kılıç, Gözde Önce, Burcu Yıldırım, Birol Aydın

Mimarlar Odası Çerkezköy Temsilciliği 8. Dönem/23 Kasım 2019

SİNAN MERAL BAŞKAN
YILDIRIM ÖZKUL SEKRETER
BİROL TURHAN SAYMAN

Yedek üyeler: Abdulkadir Mayda, Nilay Ercan Aygün, Serdar Aygün

Mimarlar Odası Lüleburgaz Temsilciliği 16. Dönem/23 Kasım 2019

HÜSMEN KILINÇOĞLU BAŞKAN
HÜSEYİN GÜVEN ERCEN SEKRETER
TUNAY KANTÜRER SAYMAN
LEVENT ÇORBACI ÜYE
ESRA ÖZÜBİR ÜYE

Yedek üyeler: Tacıser Şeyma Ergüney, Reyhan Çağla Ayan, Vasfi Yurtsever, Fikret Mazlum, Çağıl Demircan

 

MO İstanbul 24 Ocak 2020 Cuma