48. Dönem I. Danışma Kuruluna Çağrı

Yazar- MO İstanbul 6 Haziran 2024 Perşembe

Büyüyen ve gelişen mesleğimizin önemli bir ayağı olan Mimarlar Odası’nın geleceği için büyük bir dayanışma ve işbirliği ruhuyla bir araya gelmek için önemli bir buluşma olan Cumartesi günü  yapılacak 48. Dönem 1. Danışma Kurulumuza hepinizi davet ediyoruz. Bu toplantı, Mimarlar Odası’nın yönetim kurulu üyeleri, delegeler, komite ve komisyon çalışanları, diğer üyeler ile danışma kurulu üyelerinin bir araya gelerek, meslek haklarımızın korunması, vizyonumuzun güçlenmesi ve odamızın geleceğinin şekillenmesi adına kritik bir öneme sahiptir.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubemizin katılımcı ve demokratik bir yönetim anlayışıyla, bütün üyelerimizi sürece dahil etmek ve görüşlerinizi almak için var olduğunu belirtmek isteriz. Bu nedenle, şubemizin Büyükkent Bölge Temsilcilikleri, Temsilcilikler ve diğer organlarımızın bu sürece duyarlılıkla yaklaşarak, danışma kurulumuzun etkin ve katılımcı bir şekilde örgütlenmesine destek olmalarını önemle vurgulamak istiyoruz.

Siz değerli yöneticilerimizin, üyelerimizin katılımı ve desteği, Mimarlar Odası’nın gücü ve etkinliği için kritik öneme sahiptir. Danışma kurulumuzda bir araya gelerek, dayanışma içerisinde hareket ederek, mesleğimizin geleceği için ortak çözümler üretmeye davet ediyoruz.

Toplantıya olan ilginiz ve katılımınız için şimdiden teşekkür eder, birlikte daha güçlü ve etkin adımlar atacağımıza inancımızı paylaşırız.

Saygılarımızla,

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Yönetim Kurulu

Gündem
1. Çalışmalar hakkında bilgilendirme
2. Genel olarak süreç ve çalışmaların değerlendirilmesi
3. Görüş ve öneriler

Tarih: 8 Haziran 2024 – Cumartesi
Yer: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası
(Kemankeş Cad. No:31 Karaköy – İSTANBUL)

Yazar- MO İstanbul 6 Haziran 2024 Perşembe