42. İstanbul Yapı Fuarı Açıldı!

MO İstanbul 18 Haziran 2019 Salı

Türkiye yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 42. yaşını kutluyor. Fuar, hem Türk hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan hedef kitleye ulaşmanızı sağlayan ana bir platform görevi görüyor. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika’dan alıcıları cezbeden fuar, yeni işbirliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.

42 yıldır yapı dünyasının uluslararası buluşma noktası olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 18 Haziran 2019 Salı günü ziyaretçilerine kapısını açtı.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi standı fuardaki yerini aldı. TÜYAP Büyükçekmece 3 numaralı salon B343 standında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, fuarın sonlanacağı gün olan 22 Haziran Cumartesi gününe dek fuarda olacak.

Fuara ilişkin detaylı bilgi için www.yapifuari.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

MO İstanbul 18 Haziran 2019 Salı

Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali mimarist.tv Dayanışma Mimarlığı Kentsel Arkeoloji Yarışmalar İstanbul Kent Mücadele Arşivi İş / Eleman Arayanlar Web Sitesi

Mimarlar Odası Facebook Sayfası Mimarlar Odası Twitter Sayfası Mimarlar Odası Youtube Kanalı Mimarist.TV Haber Besleme