Cts5May14:00- 16:00ŞPO Cumartesi Söyleşileri: Melda Onur ile “Sosyal Bir Hak Olarak Kent Hakkı”14:00 - 16:00 Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi Kategori:Diğer Etkinlikler

Detaylı Bilgi

Şehir Plancılar Odası İstanbul Şubesi’nin, XV. dönem çalışma programında yer verdiği ve dönem boyunca her ayın ilk cumartesi günü gerçekleştirmeyi hedeflediği söyleşiler dizisini mayıs ayında başlatıyor. Cumartesi Söyleşileri olarak adlandırılan dizinin ilk konuğu, 24. Dönem İstanbul Milletvekili, Sosyal Haklar Derneği Başkanı Melda Onur olacak. Söyleşi, 5 Mayıs Cumartesi günü saat 14.00’da Şehir Plancılar Odası İstanbul Şubesi’nde  “Sosyal Bir Hak Olarak Kent Hakkıbaşlığıyla gerçekleştirilecek.
Melda Onur (Eskişehir, 1964) Gazeteci, İletişimci; Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İlişkiler Bölümünde yaptı. 1989 yılında Günaydın’da gazeteciliğe başladı. Sırasıyla; Show TV, Kanal D, Star TV ve Akşam gazetelerinde çalıştı. 2007 yılından itibaren iletişim koordinatörü olarak serbest çalışmaktadır. 24. Dönem İstanbul Milletvekili olarak görev yaptı. 2015 yılından beri Sosyal Haklar Derneği’nde Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.”

Etkinliği Gerçekleştiren

Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi

Tarih

5:Mayıs 2018, Cumartesi - 14:00 - 5:Mayıs 2018, Cumartesi - 16:00

Yer

Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi