Çrş22Ara18:00- 20:00Malzeme Tanıtım Semineri: “Radyatör ve Havlupanda Yenilikçi, Özgün Tasarımlar”18:00 - 20:00 TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Etkinliği Gerçekleştiren: TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ile Radiva Kategori:Panel-Konferans

Detaylı Bilgi

Malzeme Tanıtım Semineri

“Radyatör ve Havlupanda Yenilikçi, Özgün Tasarımlar”

22 Aralık 2021 Çarşamba, 18.00-20.00

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, Karaköy

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi, Türkiye’de mimarlık temel alanında yapı malzemesi konusunda meslektaşlarını bilgilendirmek, yeni teknolojik gelişmeler ışığında sağlanan ilerlemeleri yayarak bilgi birikimi sağlamak amacıyla “Malzeme Tanıtım Seminerleri” düzenlemektedir. Bu seminerler aracılığıyla meslektaşların, malzeme alanında gerekli etkileşimleri sağlayarak yeni bilgiler elde etmesi amaçlanmaktadır.

“Malzeme Tanıtım Semineri” kurgusu kapsamında düzenlenecek olan üçüncü seminerin konusu: “Radyatör ve Havlupanda Yenilikçi, Özgün Tasarımlar”.

Isı sistemleri alanında radyatör ve havlupan markası olarak yenilikçi açılımlarda bulunarak tasarımlarıyla öne çıkan Radiva’nın Pazarlama Müdürü Deniz Çetin Kösoğlu’nun sunumuyla katkı sağlayacağı seminer 22 Aralık 2021 Çarşamba günü TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nda gerçekleştirilecektir.

Seminere tüm meslektaşlarımızın katılımını dileriz.

Önemli: Etkinlik salgın tedbirleri kapsamında gerçekleştirilecek olup, bina girişinde HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Radiva

Etkinliği Gerçekleştiren

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi ile Radiva

Tarih

22:Aralık 2021, Çarşamba - 18:00 - 22:Aralık 2021, Çarşamba - 20:00

Yer

TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi

Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Caddesi, No:31 Karaköy